مرکز 19 برادران آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
صفحه اصلیفرم تماسدرباره مرکزآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > سرپرست جدید آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران معرفي شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رسمی از سوی ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛

سرپرست جدید آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران معرفي شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران،‌ در حکم رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خطاب به پوراندخت نیرومند به عنوان سرپرست جدید آموزش فنی و حرفه ای استان تهران آمده است:

با استعانت از درگاه خداوند متعال نظر به مراتب تعهد تخصص و تجارب ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان تهران منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با بکارگیری توانمندی ها و تجارب خود و برقراری ارتباط مستمر، ضمن هماهنگی و تقویت تعاملات بین معاونت ها و ادارات ستادی، مراکز تابعه، آموزشگاه های آزاد و نیز ارتباط موثر با استاندار محترم و اعضای شورای مهارت استان در اجرای سیاست‌های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اولویت‌های دولت تدبیر و امید در جهت توانمندسازی نیروی انسانی مورد نیاز بازار کار و همچنین افزایش کارایی شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی استان با رویکرد آینده پژوهی و مدل‌های آموزشی نوین مهارتی و با جلب مشارکت آموزشگاههای آزاد و شرکای اجتماعی زمینه اشتیاق روز افزون به مهارت و ارتقاء آن در سطح جامعه را فراهم نمائید همچنین با رعایت اصل قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

امید است با توکل به خداوند منان و سرلوحه قرار دادن کاربست درایت و تدبیر در انجام وظایف محوله گام‌های موثری در راستای تحقق اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

این گزارش حاکی است، پوراندخت نیرومند دارای مدرک تحصیلی دكتراي تخصصي مديريت تكنولوژي دانشگاه علامه طباطبايي، پیش از این معاونت آموزش، مدیرکل امور مهارت‌های پیشرفته، معاونت دفتر روابط و همكاريهاي علمي و تخصصي و ... سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور را بر عهده داشته است.


٠٩:٠٦ - 1399/06/30    /    شماره : ٥١٢١    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8366 | بازدید امروز : 43 | کل بازدید : 93849 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2812 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.