مرکز 19 برادران آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
صفحه اصلیفرم تماسدرباره مرکزآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > برگزاری المپیاد آزاد فناوری اطلاعات با بهره گیری از ظرفیت های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید از مرکز شهریار مطرح شد؛

برگزاری المپیاد آزاد فناوری اطلاعات با بهره گیری از ظرفیت های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران،‌ پوراندوخت نیرومند با اشاره به جایگاه ویژه مربیان در آموزش فنی و حرفه ای، بیان داشت: انتقال راهکارهای خلاقانه و پیشنهادات ارزنده و مطالبات مربیان باتجربه استان از طریق فعال کردن کارگروه مربیان امکان پذیر می شود.

وی با تأکید بر صیانت از حقوق شهروندان، خواستار در نظرگرفتن تمهیداتی در خصوص کاهش فاصله زمانی آزمون ها و اخذ آزمون کتبی و سنجش عملی در یک تاریخ و یا فاصله زمانی کوتاه شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، تصریح کرد: تعامل بیش از پیش مراکز آموزش فنی و حرفه ای با اصناف و صنایع منطقه جهت بررسی و اصلاح نیازسنجی آموزشی و مشاوره و برنامه ریزی شغلی ضرورت دارد.

وی با اشاره به اهمیت آگاهی از مسائل حقوقی روسای مراکز، گفت: کارگاه های آموزشی آشنایی با مسائل حقوقی، ویژه روسای مراکز با هدف آگاهی آنان از نحوه ارائه گزارشات، مکاتبات و مستندات و به کارگیری و به‌روز رسانی مطالب مرتبط با آن توسط واحد حقوقی مجموعه، برگزار می شود.

نیرومند با تأکید بر راه اندازی طرح فاطر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای، اذعان داشت: این طرح سبب مهارت ‌افزایی فرزندان کارکنان مراکز آموزش فنی ‌و ‌حرفه‌ای می‌شود.

وی در پایان بیان داشت: ضرورت دارد جهت رفاه حال مدیران و موسسین آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد، پرونده های موسسات کارآموزی شهرقدس که در مرکز شهریار می باشد، به مرکز شهر قدس انتقال یابد.

بر اساس این گزارش، جابر شهبازی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار به ارائه گزارشی پیرامون اقدامات انجام شده و آموزش های مهارتی مرکز در حین بازدید و نشست مدیرکل، رئیس حراست و سرپرست دفتر حقوقی با مربیان و کارآموزان پرداخت.


١٢:٤٤ - 1399/06/30    /    شماره : ٥١٢٢    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2824 | بازدید امروز : 22 | کل بازدید : 93828 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/4063 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.