مرکز 19 برادران آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠
صفحه اصلیفرم تماسدرباره مرکزآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > نخستین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر در آستانه هفته کار و کارگر مجموعه تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در سال 1400 با مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه هفته کار و کارگر

نخستین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر در آستانه هفته کار و کارگر مجموعه تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در سال 1400 با مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل :
امسال استان اردبیل در هر سه رده کارگر نمونه،گروه کار نمونه و واحد نمونه ملی ،موفق به کسب رتبه برتر شده است. ارزیابی این افراد بر اساس مولفه های مختلف توسط وزارتخانه صورت می پذیرد.
اطلاع رسانی در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان ،برنامه سازی در خصوص کاهش مراجعات به بانک ها ،اطلاع رسانی در خصوص حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی و حمایت از بخش تولید و معرفی کارآفرینان برتر از جمله درخواست های مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل از صدا و سیما بود.
در ادامه این جلسه مدیر کل صدا و شیمای مرکز اردبیل هم با اشاره به شعار سال حمایت از بخش تولید و کارآفرینی را از جمله وظایف رسانه ملی دانست و گفت : معرفی قهرمانان حوزه تولید و اقتصاد و کارآفرینان موفق در قالب برنامه های خبری مستند در دستور کار برنامه سازان قرار گیرد.
1400/2/2


٢٣:٠٦ - 1400/02/11    /    شماره : ٥٦٧٣    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3546 | بازدید امروز : 68 | کل بازدید : 115863 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2813 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.